Sponsor Reklam

Battlefield 5 geliyor

In Oyun

Battlefield serisinin yeni oyunu son derece emin ellere teslim ediliyor ve her zamankinden daha güzel bir oyun ile karşımıza çıkacağa benziyor. Kasım ayında piyasaya çıkan ve ses getiren yılın en başarılı oyunlarından bir tanesi olarak kabul gören Star Wars Battlefront isimli oyun 2016 yılında da namını sürdürecek ve ses getirmeye devam edecek.

Star Wars Battlefront oyununun beta sürümü ve sonrasında çıkması ile birlikte güzel bir başarı elde etti. Bu başarı ileride çıkacak olan star wars serilerinde de kartopu misali büyüyerek devam edecek gibi görülüyor. Diğer yandan ise battlefield serisinin en başarılı serilerinden olması beklenen yeni çıkacak olan serinin devam oyunun beklenmeye başlandı. Bu haberimiz de Battlefield serisi ile ilgili önemli haberlere yer vereceğiz.

Battlefront’un geliştirici ekibi olan DICE isimli ekip Battlefield 5 ismi ile gelmesi beklenen serinin yeni oyununa da imza atacak ve yeni oyunun geliştirilmesine katkı sağlayacak. DICE ekibinin başında olan isim Dan Vanderling kendi twitter hesabından bir açıklama yaptı ve Battlefield’ın yeni gelecek olan oyununun geliştiriciliğini kendilerinin yapacağı yönünde ki haberleri doğruladı. Battlefront’un geliştirilme aşamasında da çalışmalara devam edeceklerini belirten Vanderling twitlerinde bahsettiği üzere yeni bir projey ede başladıklarını belirtti. Yeni başladıkları projenin ise Battlefield olduğunu söyledi.

Dan Vaderlind

Battlefield serisinin yeni oyunun planlandığını 2014 yılında açıklamışlardı ve o zaman açıklanan bilgiler neticesinde yeni gelecek oyununda planlanana göre 2016 yılının bahar aylarında piyasaya sürüleceklerini dile getirmişlerdi. Battlefield 5 ismi ile beklenen oyunun çıkış tarihi 2016 bahar aylarında olması bekleniyor. Kısa bir süre kalmasına karşın Battlefield 5 çıkış tarihi nin bahar aylarında olması acaba oyunun aceleye mi getirildiği düşüncesini de uyandırdı fakat böyle bir seri oyunu için kısa süreli bir çalışma yapılmayacağı da biliniyor. DICE ekibi çıkarttıkları star wars battlefront oyununun başarısı ile adından söz ettirir hale geldi ve aldığı olumlu yorumlara da bakıldığı zaman DICE ekibinin iyi işler çıkarttığını görebiliyoruz aynı başarının Battlefield ile de devam edeceğini tahmin etmek hiçte zor değil. Bir efsane olan Battlefield oyunu Battlefield 5 ile birlikte kitleleri peşinden sürüklemeye devam edecek. Ve böyle başarılı bir ekibin ellerinden Battlefield 5 oynayacak olmak da oyuncuları heyecanlandırıyor. Battlefield 5 çıkış tarihi ve Battlefield fiyatı ile ilgili de detaylar geldiği zaman teknosucuk farklı ile sizlerle paylaşacağız.

Tags: #Battlefield 2016 #Battlefield 5 çıkış tarihi #Battlefield 5 fiyatı #Battlefield 5 ne zaman çıkacak #Battlefield yeni oyun #DICE #Star Wars Battlefront

author
Author: 
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade çıkış tarihi netleşti Bir
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
Arjantin’de düzenlenen Cs:GO dünya Şampiyonasında rakiplerini bir
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Ubisoft’un geliştiriciliğini üstlenmiş olduğu Watch Dogs 2
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Yapımcılığını Capcom isimli firmanın üstlenmiş olduğu Resident

Sponsor Reklam

Leave a reply "Battlefield 5 geliyor"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi