Sponsor Reklam

Battlefield 4: Second Assault Ücretsiz Dağıtılıyor

Electronic Arts geçtiğimiz günlerde düzenlenen e3 etkinliğinde Battlefield 1’i tanıtmış ve oyun severlerin aklını başından almayı başarmıştı. Okullarında da tatile girmesinin ardından birçok kullanıcı oyunlara yönelmiş durumda ve bu yaz anlıyoruz ki savaş oyunlarına doyacağız. Battlefield 4 için geliştirilmiş bir DLC olan Second Assault ücretsiz bir şekilde dağıtılmaya başlandı.

Electronic Arts firması gün geçmiyor ki bizleri şaşırtmaya devam etmesin. Geçtiğimiz ay Final Stand adında bir DLC yayınlamışlar ve bunu da ücretsiz olarak dağıtmaya başlamışlardı EA bu sefer ise Second Assault isimli DLC paketini ücretsiz bir şekilde yayma kararı aldı. Battlefield serisinde dönüm noktası olan oyunlardan bir tanesi olan Battlefield 3 oyununda bulunmakta olan Caspian Border, Gulf of Oman, Operation Firestorm ve Operation Metro gibi haritalar Battlefield 4’ün genişleme paketi olan Second Assault paketinde yenilenmiş ve revize edilmiş bir halde bizlere sunuluyor.

Battlefield 3’e geri dönüş başlıyor

Battlefield 3 de olan bu haritaların haricinde F2000, AS Val, M60E4, DAO-12 ve GOL Magnum gibi silahlar da bu paketin içerisinde dahil edilmiş durumda. Capture the Flag modu da bu DLC ile birlikte Battlefield 4 e getiriliyor. Second Assault DLC’si sadece PlayStation ve Xbox kullanıcıları için ücretsiz olarak dağıtılmakta fakat ilerleyen günlerde PC’ler için olan versiyonunda da ücretsiz bir şekilde dağıtılacağı belirtilmiş durumda.

Dragon’s Teeth ile birlikte Final Stand DLC paketlerinin ardından Second Assault DLC’sinin de ücretsiz dağıtılıyor olması oyun sahiplerini çok mutlu etti. Umarız ki Electronic Arts firmasının bu güzel hareketleri uzunca bir süre devam eder ve gelen paketleri ücretsiz bir şekilde oyun sahiplerine sunarlar.

author
Author: 
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi Cumhurbaşkanı
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD tarafından bugün yaptığı açıklama da iş
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Teknoloji dünyasında her markaya yer var ancak
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
Apple’ın geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlik ile birlikte

Sponsor Reklam

Leave a reply "Battlefield 4: Second Assault Ücretsiz Dağıtılıyor"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi