Sponsor Reklam

Battlefield 1’de Osmanlı İmparatorluğu olacak

In Oyun

EA games tarafından kısa bir süre sonra piyasaya çıkartılacak olan Battlefield 1 ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor. 1. Dünya savaşını konu alacağı bilinen Battlefield 1 oyununun çoklu oyuncu modu yani multiplayer modunda Osmanlı imparatorluğuna yer verileceği kesinleşmiş durumda.

E3 2016 etkinliğinde tanıtılan oyunun milyonlarca kişiyi merak içerisinde bıraktığını görmüştük. Yayınlanan tanıtım filminin ardından bu tarz oyunların efsanesi olan ve kimsenin vazgeçmediği Call of Duty oyununun üstüne çıkacak olan ve Call of Duty oyunu tahtından edecek olan Battlefield 1 konusu ile de dikkat çekmekte. Call of Duty serisinde olduğu gibi gelecekte geçecek olan savaşları konu alan bir oyun yerine geçmişten bir dönem olan birinci dünya savaşını konu alacağı ortaya çıkmıştı.

Yapılan açıklamaların ardından birçok kişinin kafasında soru işaretleri belirmişti. Birinci dünya savaşında yer alan ve Çanakkale savaşı ile destanlar yazan Osmanlı imparatorluğu ordusunun Battlefield 1’de olup olmayacağı çok merak ediliyordu. Bu sorunun cevabı ise oyunun resmi twitter hesabından gelen açıklama ile kesinleşmiş oldu. Yapılan açıklama ile birlikte multiplayer modunda Osmanlı imparatorluğunun kesin olarak olacağı bildirildi.

Battlefield 1 hikaye modu yani single player modunda Osmanlı’nın olacağını zaten biliyorduk fakat multiplayer modunda olup olmayacağı bilinmiyordu. Bu açıklamanın ardından Osmanlı imparatorluğunun multiplayer modunda da seçilebilir olacağını artık biliyoruz. Battlefield 1 hikâye modunu oynarken Osmanlıya karşı savaş yapacağız fakat multiplayer modunda osmanlıyı seçebileceğiz ve Osmanlı ile oynama sanşımız olacak.

Son olarak belirtelim ki multiplayer modunda Osmanlı devletinin yanında İngiltere, Almanya, Avusturya – Macaristan, İngiltere ve Amerika gibi ülkeleri de seçebileceğiz.

Tags: #Battlefield 1 #Battlefield 1 multiplayer osmanlı #Battlefield 1 osmanlı #Battlefield 1 osmanlı devleti #Call of Duty

author
Author: 
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade çıkış tarihi netleşti Bir
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
Arjantin’de düzenlenen Cs:GO dünya Şampiyonasında rakiplerini bir
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Ubisoft’un geliştiriciliğini üstlenmiş olduğu Watch Dogs 2
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Yapımcılığını Capcom isimli firmanın üstlenmiş olduğu Resident

Sponsor Reklam

Leave a reply "Battlefield 1’de Osmanlı İmparatorluğu olacak"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi