Sponsor Reklam

Battlefield 1, Battlelog ile mi gelecek

In Oyun

Bu yazımızda uzunca bir süredir sorulan bir soruya açıklık getireceğiz daha doğrusu bir getirmiyoruz getirdiler J . Battlefield 1, battlelog’a ihtiyaç duyacak mı? Sorusu sonunda cevap buldu.

Geçtiğimiz aylarda tanıtılan ve yayınlanan her türlü materyal ile bizleri her zaman heyecanlandırmayı başarmıştı. Battlefield 1’in çıkış tarihine kısa bir süre kaldı ve çıkış tarihi de yaklaştıkça Battlefield 1 ile alakalı olarak çok daha fazla bilgi yayılmaya devam ediyor. Bu bilgiler arasında en tazesi ve en fazla merak edilenlerinden bir tanesi de Battlefield 1, battelog’a ihtiyaç duyup duymayacağıydı ve bu soru da sonunda cevabını bulmuş turumda.

Battlelog sistemi bildiğiniz gibi Battlefield 3 oyunu ile birlikte bizlerle tanışmıştı. Bu sistem sayesinde herhangi bir tarayıcıyı kullanarak Battlefield 3’e erişim şansına sahip oluyorduk. Battlefield 3’ün peşinden de Medal of Honor: Warfighter, Battlefield 4, Battlefield: Hardline yapımlarında da battlelog kullanılmıştı ve battlelog birçok oyuncuyu canından bezdirmeyi başarmıştı.

Bazı kesimlere göre tam bir çile sayılan battlelog özelliği bazı kesimlere göre de daha rahat bir kullanım sağlamaktaydı. Bunun sebebine baktığımız zaman ise oyuna giriş yapmaya gerek duymadan oyunla alakalı her şeye ulaşabilme şansımızın olmasıydı.

Peki ya Battlefield 1 için battlelog düşünülüyor mu?

Geçen saatler içerisinde gelen bilgilere göre DICE ekibinin bir mensubu olan Julian Manolov bu konu hakkında bir açıklama gerçekleştirdi. Manolov, Battlefield 1 oyununun herhangi bir tarayıcı üzerinden çalıştırılamayacağını bildirdi. Birçok oyuncu için sıkıntılı olan battlelog özelliğini kaldırdıklarını açıklayan manolov, Battlefield 1’in daha önce karşılaşmadığımız ve görmediğimiz bir arabirime sahip olacağının haberlerini verdi.

Henüz tam detaylarına sahip olmadığımız bu arabirim hakkında ki bilgilerin ise ilerleyen aylarda gerçekleştirilecek olan Battlefield 1 beta sürecinde kullanılabilir olacağı belirtildi. Bu arabirimin aynı zamanda Battlefield serisinin diğer oyunlarında da uygulanabileceği dedikodularının yayılmasına sebep oldu.

Tags: #Battlefield 1 #Battlefield 1 battlelog #battlelog nedir

author
Author: 
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade çıkış tarihi netleşti Bir
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
Arjantin’de düzenlenen Cs:GO dünya Şampiyonasında rakiplerini bir
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Ubisoft’un geliştiriciliğini üstlenmiş olduğu Watch Dogs 2
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Yapımcılığını Capcom isimli firmanın üstlenmiş olduğu Resident

Sponsor Reklam

  1. Battlefield 1 Ara Yüzü Ortaya Çıktı | Tekno Sucuk1 sene ago

    […] Battlefield 1, Battlelog ile mi gelecek […]

    Reply

Leave a reply "Battlefield 1, Battlelog ile mi gelecek"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi