Sponsor Reklam

Battalion 1944 Geliyor

In Oyun

Bulkhead Interactive isimli yapım şirketi online shooter tarzında geliştirilecek olan yeni oyunları battalion 1944’ü duyurdu.

Battalion 1944 bütün platformlara gelecek. PC, PS4 ve Xbox One platformları için geliştirilen bu oyun ikinci dünya savaşında geçecek ve Call of Duty 2 de olduğu gibi bir ortama sahip olacak. Battalion 1944’ün rakiplerine göre farkı ve üstünlük sağlaması beklenilen özelliği ise silahların ve ekipmanların geliştirilmesinin ve bazı yetenekler kazanma sisteminin yerine tamamen kendi oyuncu yeteneklerini kullanmasına dayanıyor. Oyun eski bir ekip tarafından yapılmaya başlanacak oyun geliştiricileri ve mod yapımcılarından oluşturulan bir kutup tarafından geliştirilecek olan battalion 1944’ün geliştirilmesine yardımcı olması adına oyunculardan gelecek olan geri bildirimlere de önem verilecek. Bu sayede oyuncuların istekleri karşılanacak ve tam da onların istediği gibi bir oyun ortaya çıkacak.

Oyun yapımcıları battalion 1944 ile ilgili; “Call of Duty 2 ve Medal of Honor gibi klasikleri oynayarak büyüdük ve ne yazık ki harika bir İkinci Dünya Savaşı temalı oyun göreli uzun zaman oldu. Battalion 1944’te oyuncuların geri dönüşlerine odaklanmak ve bizim gibi bu tür oyunları seven bir oyuncu topluluğu ile birlikte çalışmak istiyoruz.” Şeklinde konuştu. Battalion 1944’te herhangi bir silah modifikasyonu veya daha önce de belirttiğimiz gibi bir yetenek ağacı bulunmayacak. Oyuncular oyun içerisinde kendi klanlarını kurabilecekler. Ayrıca özel kıyafetlere sahip olarak bu üniformalar üzerinde klan simgelerini barındırabilecekler. İkinci dünya savaşında olduğu gibi askerler silahlarının üzerine isimlerini veya istedikleri herhangi bir yazıyı kazıyabilecekler. Battalion 1944 çıkış tarihi ile alakalı şu an bir bilgi mevcut değil. Battalion 1944 çıkış tarihi kickstarter projesinin tamamlanmasının ardından verilecektir diye tahmin ediyoruz. Kickstarter’a girerek oyuna sizler de destek olabilir ve geliştirilmesine katkıda bulunabilirsiniz. Battalion 1944 muhtemelen ücretsiz bir oyun olmayacak ve battalion 1944 fiyatı ile alakalı tahminler de yine uygun ve oyuncu dostu bir oyun olacağı yönünde yapılıyor. Umarız battalion 1944 fiyatı uygun olurda herkes bu güzel oyunu gönül rahatlığı ile oynayabilir.

Battalion 1944 oyunu tanıtılınca oyunun sistem gereksinimleri ve battalion 1944 minimum sistem gereksinimleri açıklanacak. sistem gereksinim bilgileri şu an için netlik kazanmadıgından dolayı paylaşamıyoruz ama oyunun tatmin edici grafikleri sistem gereksimleri konusunda bizlere bir nebze ışık tutuyor.

Tags: #battalion 1944 çıkış tarihi #battalion 1944 fiyatı #battalion 1944 minimum sistem gereksinimleri #battalion 1944 multiplayer #battalion 1944 ne kadar #battalion 1944 ne zaman çıkar #battalion 1944 sistem gereksinimleri

author
Author: 
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade çıkış tarihi netleşti Bir
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
Arjantin’de düzenlenen Cs:GO dünya Şampiyonasında rakiplerini bir
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Ubisoft’un geliştiriciliğini üstlenmiş olduğu Watch Dogs 2
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Yapımcılığını Capcom isimli firmanın üstlenmiş olduğu Resident

Sponsor Reklam

Leave a reply "Battalion 1944 Geliyor"

Must read×

Top

jigolositesi