Sponsor Reklam

Batman: Arkham VR Geliyor

In Oyun

E3 2016 etkinliğinde birbiri üstüne süper haberler gelmeye devam ediyor son olarak Batman: Arkham VR geleceği açıklanmış durumda ve Batman: Arkham VR tanıtım videosu oyun severler ile paylaşıldı. E3 2016 etkinliğinin son gaz devam ettiği şu günlerde her türden oyun ve her zevke uygun oyunların yer aldığı bu muhteşem ötesi etkinlikte piyasaya sürülecek olan oyunlar hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Son gelen bilgiler arasında da Batman: Arkham VR yer alıyor.

Adından da anladığınız üzere sanal gerçeklik gözlükleri için geliştirilmekte olan bir oyun olacak. Üstelik düşündüğünüz zaman bu oyunun VR versiyonun çıkması gerçekten efsane bir hareket oluyor çünkü artık batman’i oynamıyor batman oluyoruz. Sanal gerçeklik cihazların son gazda ilerlediği şu günlerde birçok muhteşem yapım da bizlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Bunlardan sonuncusu da Batman: Arkham VR oyunu. Batman serisine yeni bir boyut katacak olan Batman: Arkham VR oyunu izleyenler üzerinde büyük bir heyecan yatarmış durumda. Yapımcılar batman olmanın nasıl bir his olduğunu batman serisini seven oyunculara tattırmayı amaçlıyorlar. Gotham kentinin korutucusu olan kara şövalye batman bu oyunda karşımıza ne gibi sürprizler içe çıkacak hep birlikte göreceğiz.

Oyunun tanıtım videosuna geçelim yavaş yavaş ama eklemek istediğim bir konu var. Oyunun tanıtım videosunu seslendiren kişinin Joker karakteri olması tanıtım videosuna ayrı bir tat katmış.

Tags: #Batman: Arkham VR #Batman: Arkham VR çıkış tarihi #Batman: Arkham VR tanıtım videosu

author
Author: 
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade çıkış tarihi netleşti Bir
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
Arjantin’de düzenlenen Cs:GO dünya Şampiyonasında rakiplerini bir
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Ubisoft’un geliştiriciliğini üstlenmiş olduğu Watch Dogs 2
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Yapımcılığını Capcom isimli firmanın üstlenmiş olduğu Resident

Sponsor Reklam

Leave a reply "Batman: Arkham VR Geliyor"

Must read×

Top

jigolositesi