Sponsor Reklam

ASUS ZenScreen Tanıtıldı

In İnceleme

Asus IFA 2016 fuarında dünyada ilk defa tanıtılan en hafif ven en ince taşınabilir bir monitör olan ASUS ZenScreen MB16AC modelini meraklılarının beğenisine sundu. ASUS ZenScreen MB16AC modeli kullanıcılarına ne gibi özellikler sunmakta? ASUS ZenScreen MB16AC özellikleri nasıl?

Berlin’de düzenlenmekte olan IFA 2016 fuarında birçok marka yeni ürünlerini tanıtmaya ve meraklılarına sunmaya başladılar. Asus da bu sene IFA 2016 fuarına hızlı giriş yapan markalar arasında yer almakta. Tanıtımı gerçekleştirilen birçok ürün arasında en dikkat çekici olanlarından bir tanesi de ASUS ZenScreen MB16AC modeli oldu. Asus tarafından geliştirilen ve dünyanın en hafif ve en ince taşınabilir monitörü olma özelliğine sahip olan bu monitör Full HD görüntü kalitesini bizlere sunmakta. ASUS ZenScreen MB16AC modeli sadece 900 gram ağırlığa sahip ve 8 mm kalınlığa sahip bir monitör

Asus ZenScreen, USB Type-C desteği bulunuyor

ZenScreen MB16AC modeli neredeyse çerçevesiz diyebileceğimiz bir monitör. 6.5 mm kalınlığında ince çerçeveli olarak dizayn edilen bu monitörü isterseniz masaüstü sistemlerinizde isterseniz de laptoplarınızın yanına ikinci bir monitör olarak dahil edebiliyorsunuz şık tasarımı sayesinde kötü görüntülerin de önüne geçebiliyorsunuz. ZenScreen MB16AC hem yatay hem de dikey olarak kullanılabilmekte olan taşınabilir bir monitör olarak adlandırılmakta. Teknik özelliklerine de bakıldığı zaman son derece yeterli bir donanımı bizlere sunmakta olduğu görülüyor.

Asus ZenScreen için özel olarak USB bağlantı noktası geliştiren ASUS günümüzde kullanılmakta olan USB yani USB Type-A ile birlikte son zamanlarda geçiş sürecinin de hızlanmış olduğu yeni bir bağlantı noktası olan USB Type-C bağlantı noktası ile de uyum sağlamakta. ZenScreen MB16AC bizlere Full HD çözünürlük sunmakta olan bir monitör ve çalışma alanlarımızın daha geniş bir hale gelebilmesi adına tasarlandığı söylenen bu monitörü Asus Tasarım Merkezi Direktörü olan Jen Chuang, ZenSecreen sayesinde çoklu görevlerin üstesinden kolaylıkla gelebileceğimizin vurgusunu yapıyor.

Tags: #ASUS ZenScreen #ifa 2016 #ZenScreen MB16AC #ZenScreen MB16AC full hd #ZenScreen MB16AC özellikleri

author
Author: 
iPhone 7 Özellikleri, Fiyatı ve incelemesi
iPhone 7 Özellikleri, Fiyatı ve incelemesi
iPhone 7 resmi tanıtımının gerçekleşmesinin ardından iPhone
M3 Max Meziu Duyuruldu
M3 Max Meziu Duyuruldu
Phablet olarak nitelendirilmekte olan modeller arasına girecek
Sony Xperia XZ İnceleme, özellikleri
Sony Xperia XZ İnceleme, özellikleri
Sony tarafından geliştirilen yeni Premium serisi akıllı
Transcend JetDrive Go 300S İncelemesi, Özellikleri
Transcend JetDrive Go 300S İncelemesi, Özellikleri
Transcend tarafından iOS destekli usb bellek çözümlerinden

Sponsor Reklam

Leave a reply "ASUS ZenScreen Tanıtıldı"

Must read×

Top

jigolositesi