Sponsor Reklam

Asus Zenfone 3 ortaya çıktı

In Mobil

Asus tarafından yıl içerisinde tanıtılması beklenilen yeni akıllı telefon modeli olan zenfone 3 hakkında ilk bilgiler ortaya çıktı. Yine bir benchmark’ta ortaya çıkan özellikler ile zenfone 3 ile alakalı bazı detayları öğrenmiş olduk.

Zenfone 2’nin çıkışı ile birlikte gözleri üzerine toplayan asus firması akıllı telefon alanında adından söz ettirir bir yer kazanmıştı. 2015 yılı içerisinde telefon pazarında yakaladığı bu başarılı dönemin ardından yeni çıkartacağı model ile bu başarıyı katmerlenmeyi hedefliyorlar. Zenfone ailesinin yeni akıllı telefonu olacak olan asus zenfone 3 modeli ile ilgili özellikler sonunda sızdırılmaya başlandı.

Yeni tanıtılacak olan tüm akıllı telefonlar çıkış tarihlerinden ve tanıtım tarihlerinden aylar öncesinde özelliklerinin sızdırılmasına alışmıştık. Bu alanda sızdırılan son akıllı telefon özellikleri ise zenfone 3’ün ki oldu ve bu sızıntı haberi karşısında hiç şaşırmadık. GFX Bench teslerinde karşımıza çıkan zenfone 3 yine diğer modellerde olduğu gibi orta ve üst segment android telefonlar klasmanında rakipleri ile yarışacak. Gelen haberlerde gördüğümüz kadarı ile 2 farklı zenfone 3 modeli ile karşılaşacağız. Bunlardan bir tanesi zenfone 3 5.5 inç ekran boyutuna sahip olacakken bir diğer model ise zenfone 3 5.9 inç ekran boyutlarına sahip olacak.

Zenfone 3 5.5 inç özellikleri

5.5 inç ekran boyutuna sahip olacak olan yeni zenfone 3 modeli 1920 x 1080 piksel ekran çözünürlüğü ile piyasaya sunulacak. 1.7 GHz frekans hızına sahip Snapdragon 650 yonga seti ile karşımıza çıkacak ve grafik işlemci bölümünde ise Adreno 510 grafik birimi tercih edilecek. Cihaz 3GB Ram’e sahip olacak ve 32 GB depolama alanına sahip olacak.

Zenfone 3 5.9 inç özellikleri

Zenfone 3’ün 5.9 inç Ekran boyutlarına sahip olacak olan modeli ise 1280 x 720 piksel ekran çözünürlüğüne sahip olacak. Ve 1.5 GHz frekans hızına sahip Snapdragon 615 yonga seti ile karşımıza çıkacak. Yine zenfone 3 grafik işlemcisinde ise Adreno 405 grafik birimi tercih edilmiş ve ram olarak 3GB, dahili depolama alanı olarak da 32 GB boyutlarında bir depolama alanına sahip olacak. Çıkacak olan her iki telefonun da android 6.0 Marshmallow ile karşımıza çıkacağını belirtelim. Asus zenfone 3 çıkış tarihi ve asus zenfone 3 tanıtım tarihi konusunda şu an net bir bilgi mevcut değil maalesef ilerleyen günlerde asus zenfone 3 çıkış tarihi ve asus zenfone 3 tanıtım tarihi netleşince sitemizde yayınlanacaktır. Yine asus zenfone 3 fiyatı konusunda bilgiler de netlik kazanmış değil ama asus zenfone serisi telefonların fiyatlarının uygun olduklarını biliyoruz. Bu nedenle bu model de uygun bir fiyatla karşımıza çıkacaktır.

Tags: #asus zenfone 3 #asus zenfone 3 çıkış tarihi #asus zenfone 3 fiyatı #asus zenfone 3 inceleme #asus zenfone 3 ne kadar #asus zenfone 3 özellikleri #asus zenfone 3 tanıtım tarihi #asus zenfone 3 teknik özellikleri

author
Author: 
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır Bildiğiniz
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
ASUS tarafından haziran ayı içerisinde tanıtılan Zenfone
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google tarafından resmi olarak tanıtımı gerçekleştirilen Google
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler Makale

Sponsor Reklam

Leave a reply "Asus Zenfone 3 ortaya çıktı"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi