Sponsor Reklam

Artık Whatsapp Ücretsiz

In Haberler

Whatsapp ücretli olarak sunulacağı haberleri gelmeye başladıktan sonra artan tepkilerin ardından geri adım attı ve ücretli sürümden vazgeçildi. Artık herkes whatsapp ücretsiz bir şekilde kullanabilecek. Peki, whatsapp parayı nereden kazanacak reklamlar mı eklenecek?

Geçtiğimiz yıllardan Facebook tarafından uçuk bir ücret karşılığı satın alınan whatsapp ücretli abonelik sistemine geçiş yapılacağını belirtmişti çok cüzi bir miktar da olsa whatsapp artık ücretli olacaktı. Yıllık olarak 1 dolar ödeyerek sahip olabileceğimiz anlık mesajlaşma uygulaması olan whatsapp a tepkiler geldi ve bu olumsuz tepkiler neticesinde geri adım atmak zorunda kaldılar. Ücretli sürüme geçmeden önce whatsapp’ın ücretli sürümünü satın almış olan kullanıcılar ömür boyu ücretsiz bir şekilde kullanma hakkı kazanacaklardı. Fakat whatsapp gelen tepkilerin artması üzerine bu konuyu dikkate aldı ve bugün yaptığı açıklama neticesinde whatsapp’ın ücretsiz olarak kullanılmaya devam edebileceği haberlerini verdi.

Whatsapp Artık tamamen ücretsiz

Whatsapp’ın resmi blog’u üzerinden yapmış olduğu açıklamada; whatsapp yakın zamanda tüm kullanıcılar için tamamen ücretsiz olacak ve bununla birlikte firma ücretsiz servis sunacağının haberiyle birlikte reklam gösterimlerinin de olmayacağının haberini altını çizerek verdi. Peki, böylesine büyük ve milyarlarca cihazda kullanılan bu uygulama nereden gelir elde edecek? Muhtemelen whatsapp ilerleyen zamanlarda mikro ödeme sistemine geçiş yapacak. Bu mikro ödeme yöntemleri içerisinde çeşitli emoji, sticker ve çeşitli temaların bulunacağı tahmin ediliyor. Bu içerikleri mağaza üzerinden satın alabileceğiz ve bu şekilde de whatsapp kendisine gelir sağlamış olacak.

Tags: #ücretsiz whatsapp #ücretsiz whatsapp nasıl kullanılır #whatsapp #whatsapp android #whatsapp güncellemesi

author
Author: 
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi Cumhurbaşkanı
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD tarafından bugün yaptığı açıklama da iş
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Teknoloji dünyasında her markaya yer var ancak
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
Apple’ın geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlik ile birlikte

Sponsor Reklam

Leave a reply "Artık Whatsapp Ücretsiz"

Must read×

Top

jigolositesi