Sponsor Reklam

Android İçin Whatsapp Güncellemesi yayınlandı

In Yazılım

Android platformunda kullanılan whatsapp uygulaması için yeni bir güncelleme geldi. Anlık mesajlaşma ve sesli görüşme imkanı da tanıyan whatsapp dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması unvanına da sahip. Android platformunda ki uygulaması için bir güncelleme yayınlandı ve bu güncelleme ile birlikte yepyeni özellikler whatsapp’a eklenmiş oldu. Şimdi whatsapp güncellemesi ile gelen yeni özelliklere bir göz atalım.

Geçtiğimiz haftalarda haberini de yaptığımız bir sürpriz ile brizlerin karşısına çıkmıştı. Uygulama geçtiğimiz hafta tamamen ücretsiz bir şekilde hayatına devam edeceğini belirtmişti. Ardından gelen güncelleme ile de gruplarda olan kişi limitini 100’den 256’ya çıkartmıştı basit ve işlevsel bu güncelleme birçok kişinin de hoşuna gitmişti. Grup katılımcı limitlerinde yaşanan bu artış ile birlikte whatsapp’ın iş hayatında ki aktivitesini daha da arttıracağı konuşulmuştu. Ve bu hizmeti profesyonel bir şekilde verme ihtimalleri günceme getirilmişti.

Gelelim konuya whatsapp’a dün gelen güncelleme sonrasında android platformunda yayınlanan uygulamada güncelleme sonrasında birçok yenilik kullananların karşısına çıktı. Whatsapp 2.12.445 sürümü ile birlikte yeni emojiler android whatsapp’a dahil edildi. Android sürümüne gelen emojilerin daha önceden iOS platformuna gelen güncelleme ile dahil edilmişti. Whatsapp’ın android ve iOS sürümleri arasında fark olmaması adına çalışan whatsapp, yayınladığı bu güncellemeyi henüz tüm kullanıcılarına sunmuş değil belli başlı bazı kullanıcılar bu güncellemeyi kullanabiliyorlar. Whatsapp’ın güncellenmesi ile birlikte birçok emoji eklemiş durumda bu emojiler kimileri için gereksiz olsa da emojileri kullanan büyük bir kitle var ve gelen güncelleme kullanıcıları memnun etmiş gibi görülüyor. Whatsapp’ı facebook’un almasının ardından güncelleme haberleri ve çeşitli haberler ile bir şekilde gündemden düşmeyen bir uygulama haline geldi irili ufaklı güncellemeler ile gündeme oturmayı başaran whatsapp’ın güzel bir reklam çalışması içerisinde olduğu tahmin ediliyor.

Tags: #whatsapp android #Whatsapp android yeni sürüm özellikleri #whatsapp güncelleme #whatsapp güncelleme nasıl yüklenir #whatsapp güncellemesi #whatsapp yeni özellikler

author
Author: 
Android için Messenger Lite çıktı
Android için Messenger Lite çıktı
Facebook’tan dev hizmet. Düşük internet hızına sahip
Google Allo Çıktı
Google Allo Çıktı
Google tarafından mayıs ayı içerisinde duyurulmuş olan
iOS 10 Yüklemeyin
iOS 10 Yüklemeyin
Geçtiğimiz günlerde gelen güncelleme ile birlikte ios
Instagram hesabı çalınır mı?
Instagram hesabı çalınır mı?
Sizler için hazırladığımız bu yazı da instagram

Sponsor Reklam

Leave a reply "Android İçin Whatsapp Güncellemesi yayınlandı"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi