Sponsor Reklam

Android için Messenger Lite çıktı

In Yazılım

Facebook’tan dev hizmet. Düşük internet hızına sahip olan ve eski model veya düşük seviye android akıllı telefona sahip olan kişilerin iletişimden kopmamaları ve iletişimlerini sürdürebilmeleri adına geliştirilmiş olan yeni uygulaması android Messenger Lite uygulamasını dağıtıma açtı.

Facebook, Messenger platformunun tüm dünyaya yayılabilmesi adına elinden geleni ardına koymuyor ve bunu başarabilmek için her yolu denemeye devam ediyor. Facebook şirketi son geliştirdiği uygulama sayesinde internet erişiminin sorunlu olduğu ortamlarda ve hızın düşük olduğu ortamlarda veya basit düzeyde bir android cihazda Messenger uygulamasını kullanabilmesi ve uygulamanın popülaritesini kaybetmemesi için yepyeni bir Messenger uygulaması yayınladı. Android için yayınlanan Messenger’in en temel hali olan Messenger lite’ın özellikleri nasıl merak edenleri yazının devamına alalım

Messenger Lite özellikleri

VentureBeat’in yapmış olduğu habere göre eskisine nazaran basitleştirilmiş bir Messenger sürümü olan Messenger Lite; Kenya, Tunus, Malezya, Sri Lanka ve Venezuela  gibi ülkelerde dağıtılmaya başlandı. İnternete erişebilen herkesin iletişim ihtiyaçlarını kesintisiz bir şekilde devam ettirebilmesini hedefleyen facebook, dağıtıma sunmuş olduğu bu uygulamasının boyutunu sadece 10 mb olarak sınırladı. Bu sayede de daha düşük bir veri planı ile internetinde sorun olan ve yavaş bağlantılara sahip kullanıcılar dahi bu uygulamayı rahat bir şekilde telefonlarına indirerek kullanmaya başlayabilecekler.

 

Tags: #android Messenger Lite #Messenger Lite #Messenger Lite özellikleri

author
Author: 
Google Allo Çıktı
Google Allo Çıktı
Google tarafından mayıs ayı içerisinde duyurulmuş olan
iOS 10 Yüklemeyin
iOS 10 Yüklemeyin
Geçtiğimiz günlerde gelen güncelleme ile birlikte ios
Instagram hesabı çalınır mı?
Instagram hesabı çalınır mı?
Sizler için hazırladığımız bu yazı da instagram
İnstagram Ücretsiz Takipçi Arttırma Yöntemi
İnstagram Ücretsiz Takipçi Arttırma Yöntemi
Sosyal medyanın popüler ağlarından bir tanesi olan

Sponsor Reklam

Leave a reply "Android için Messenger Lite çıktı"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi