Sponsor Reklam

Android 7.0 Nougat Hangi Cihazlara Gelecek

In Mobil

Android 7.0 Nougat kısa bir zaman sonra dağıtılmaya başlanacak. Android 7.0 Nougat güncellemesini alacak olan modeller de bir bir açıklanmaya başladı ve bu modellerin hepsini tek bir yazı altında topladım. Android 7.0 Nougat alacak tüm markaların akıllı telefon modellerine tek bir listeden ulaşabilirsiniz. Birkaç gün önce Android’in yeni sürümünün isminin ne olacağı yönünde açıklama yapılmış ve Android Nougat olacağı belirlenmişti. Android 7.0 sürümü an itibariyle nexus ve android one platformunda olan akıllı telefonlarda beta olarak kullanıma açılmış durumda.

Android 7.0 Nougat Alacak Samsung Cihazları Hangileri?

Güncellemeleri geç gönderme konusunda ün yapan Samsung bu konuda en fazla eleştirilen firmalar arasında yer alıyor. Geç güncelleme gönderilmesi nedeni ile çok büyük tepkilere mağruz kalıyor. sanıyoruz ki Android 7.0 Nougat güncellemesi konusunda da yine gecikme yaşanacaktır. Hemen hemen tüm firmalar açıklama yaparken samsung tarafından hangi cihazların Android 7.0 Nougat güncellemesini alacağı açıklanmış değil. Fakat bir tahminde bulunacak olursak Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, Galaxy Note 5, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge ve Galaxy S6 Edge+ modellerine kesin olarak Android 7.0 Nougat güncellemesi gelecektir. Bunların haricinde hangi modellere güncelleme geleceğini ancak samsung açıklama yaptıktan sonra görebileceğiz. Bu tahminlerimize Galaxy S5 ve Glaxy Note 4 modellerini de dahil edebiliriz.

Android 7.0 Nougat Alacak LG Cihazları Hangileri?

LG bu sene güncelleme konusunda hızlı davranmayı hedefliyor. Geçen sene gelen Android 6.0 güncellemesini Nexus modellerinin hemen 2 ay sonrasında sunmayı başaran LG bu sene kolları sıvadı ve en hızlı şekilde amiral gemisi modellerine Android 7.0 Nougat sürümünü dahil etmek için çabalıyor. Samsung’da olduğu gibi LG’de Android 7.0 Nougat sürümünü alacak olan cihazların listesini henüz yayınlamış değil. LG için de bir tahminde bulunacak olursak bu güncellemeyi alacak olan modeller şunlar olacaktır LG G5, LG G4 ve LG V10. Bu modeller LG nin üretmiş olduğu akıllı telefonlar arasında ilk Nougat güncellemesini alacak cihazlar olacaktır.

Android 7.0 Nougat Alacak Sony Cihazlar Hangileri?

Geçtiğimiz güncellemede Sony yaptığı hareket ile beğenileri üzerine toplamıştı. Marshmallow güncellemesini Amiral gemisi olarak nitelendirilen hemen hemen tüm modellerine getirmişti ve bu hareketi ile Sony takdir edilmişti. Android 7.0 Nougat güncellemesi ile ilgili olarak şu an açıklanmış bir liste bulunmasa da geçen sene yaptığı güzel hareketi bu sene de tekrarlayacağı tahmin ediliyor. Xperia Z3 akıllı telefonunun Android 7.0 Nougat güncellemesine yeşil ışık yaktığını gördük ve bu nedenle de iki yıla kadar olan tüm amiral gemisi modellerine bu güncelleme geleceği düşünülüyor. Xperia Z3, Xperia Z3 Compact, Xperia Z3+, Xperia Z5, Xperia Z5 Compact ve Xperia Z5 Premium akıllı telefonları şu an için Android 7.0 Nougat güncellemesini alması kesin gözü ile bakılan cihazlar. Bunların haricinde hangi cihazlara güncelleme geleceğini sony açıklama yaptıktan sonra öğreneceğiz.

Android 7.0 Nougat alacak nexus, android one akıllı telefon modelleri

Geçmişte çıkan sürümlerde olduğu gibi Android 7.0 sürümünde de güncellemeyi alacak olan ilk modeller Nexus ve Android One platformuna sahip olan akıllı telefon modelleri olacak. Bu nedenle de Nexus 6P, Nexus 5X, Nexus 6, Nexus 9, General Mobile GM5 Plus ve General Mobile 4G akıllı telefon modelleri güncellemeyi ilk başta alacak olan akıllı telefon modelleri olacak. Bu cihazların yanında güncellemeyi ilk alacak olan bir diğer cihaz ise Google tarafından üretilmekte olan tablet Pixel C olacak. Ayrıca tablet kategorisine baktığımız zaman Nexus 9 tablet ile birlikte Android 7.0 Nougat güncellemesine sahip olacak tek tablet Pixel C olacak

Android 7.0 Nougat alacak HTC Cihazları Hangileri?

Şu an için resmi oılarak çıkışı gerçekleşmemiş olan Android 7.0 Nougat sürümü ile ilgili olarak üreticiler çalışmalarını sürdürüyorlar. Resmi bir çıkış gerçekleşmemiş olsa da Android 7.0 Nougat güncellemesini alacak olan tüm akıllı telefon modelleri bir bir açıklanmaya başladı. Bu açıklamayı yapan üreticiler arasında HTC’de bulunmakta. Android 7.0 Nougat sürümünü alacak olan cihazlar arasında HTC 10, HTC One A9, HTC One M9 modelleri bulunuyor ve bu modellere kesin olarak dağıtacağını duyurdu. Bu cihazlara kesin olarak gelecek olsa da geçtiğimiz senelerde piyasaya çıkan HTC One M8 ve uygun fiyatlı HTC Desire 530 modellerine Android 7.0 Nougat güncellemesinin gelip gelmeyeceği konusunda henüz bir bilgi paylaşılmış değil.

Android 7.0 Nougat Alacak Huawei Cihazlar Hangileri?

Nexus 6P ile birlikte güncellemeyi alacak olan ilk cihazlar arasında Huawei P9 modeli ile birlikte Huawei P9 Plus modeli akıllı telefonlar olacaktır. Bunun hemen ardından Huawei Mate 8 ile birlikte Huawei P8 modellerine güncelleme gelecek. IFA etkinliğinde duyurulacak olan Android 7.0 Nougat güncelleme listesinde Huawei’nin hangi cihazlarına güncelleme geleceğini açık bir şekilde göreceğiz.

Android 7.0 Nougat Alacak Asus Cihazları hangileri

Asus cephesinden de net bir açıklama elimize ulaşmış değil fakat Android 7.0 Nougat güncellemesini ilk alacak cihazların Asus Zenfone 3 ailesine mensup akıllı telefonlara geleceğini tahmin etmek hiçte zor değil. Buda demek oluyor ki Asus tarafında Android 7.0 Nougat güncellemesini ilk alacak olan cihazlar ASUS Zenfone 3, ASUS Zenfone 3 Deluxe, ASUS Zenfone 3 Laser, ASUS Zenfone 3 Max ve Zenfone 3 Ultra modelleri olacak. Bunun hemen ardından da Zenfone 2 ve Zenfone 2 ailesine ait akıllı telefonlara Android 7.0 Nougat güncellemesi gelecek.

Android 7.0 Nougat Alacak Motorola Cihazlar Hangileri

Ve en son geriye Motorola firması kaldı. Gelen güncellemeler ile alakalı son derece güzel geri bildirimler almayı başaran motorola bu iyi tavrını Android 7.0 Nougat ile de devam ettirecek gibi görülüyor. motorolanın Moto G4 Plus, Moto G4, Moto Z, Moto X Force, Moto X Play, Moto X Style, Moto G Turbo modeli akıllı telefonları bu güncellemeden nasibini alacak modeller.

Tags: #Android 7.0 Nougat #Android 7.0 Nougat Alacak android one cihazlar #Android 7.0 Nougat alacak asus cihazlar #Android 7.0 Nougat Alacak HTC cihazlar #Android 7.0 Nougat alacak Huawei Cihazlar #Android 7.0 Nougat alacak LG cihazlar #Android 7.0 Nougat alacak motorola cihazlar #Android 7.0 Nougat Alacak Nexus cihazlar #Android 7.0 Nougat alacak samsung cihazlar #Android 7.0 Nougat alacak sony cihazlar

author
Author: 
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır
iPhone’da müzikler nasıl zil sesi yapılır Bildiğiniz
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
Zenfone 3 Türkiye çıkış tarihi, fiyatı
ASUS tarafından haziran ayı içerisinde tanıtılan Zenfone
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google Pixel Fiyatı ve Özellikleri
Google tarafından resmi olarak tanıtımı gerçekleştirilen Google
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler
Kurumsal Olarak Makale Hizmeti Veren Yerler Makale

Sponsor Reklam

Leave a reply "Android 7.0 Nougat Hangi Cihazlara Gelecek"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi