Sponsor Reklam

Age of Empires 2 afrika krallıkları dlc çıktı

In Oyun

Bir zamanların efsane oyunlarından olan ve hala bu namını sürdüren age of empires 2 oyunu yeni gelen ek paketler ile oynanabilirliğini sürdürüyor.

90 lı yılların çocuklarının ve önceki jenerasyondan gelen oyun severlerin daha iyi bildiği bir oyun olan age of empires 2 geçtiğimiz senelerde gelen ve steam üzerinden yayınlanan age of empires 2 hd versiyonu ile yeniden revize edilip görüntü iyileştirmeleri yapılarak piyasaya sunulmuştu. Üstünden yılların geçmesine rağmen hala çılgınlar gibi oynan aoe 2 namını sürdürmek için oyuna yenilikler getirmeye devam ediyor.age of empires the african kingdoms copy

Bir zamanın gençlerinin vazgeçilmez tutkusu olan age of empires 2 hafızalarımıza kazıdığı sözler ile hala oyunu oynamayan kişiler tarafından bile anılmakta. ”Emrin”, “yaparım”, “seyis”, “oduncu” gibi sözleri hala günlük hayatında kullanan esprilerinde yer açan insanlar mevcut. Oyundaki hileler bile age of empires oynamış kişiler tarafından hatırlanmakta. Age of empires 2 HD versiyonu steam üzerinden sayılmaya devam ederken yeni gelen ek paket olan The African Kingdoms yayınlandı. Bu sayede oyuna biraz daha renk getirilmiş oldu.

Oyun steam üzerinden oynanmaya devam ederken gerek single game gerekse multiplayer olarak iki türlü de destek vermekte oyunu sevenlere. Yeni gelen afrika krallıkları ek paketi sayesinde oyuna 4 yeni devlet ekleniyor. Berberiler, malililer, Etiyopyalılar ve son olarak da Portekizliler. Yeni gelen DLC sadece krallık eklemekle kalmıyor bir de 23 farklı harita da ekliyor. Evet yenilikler bunlarla da sınırlı kalmıyor ve the african kingdoms sizlere bir de twitch üzerinden direkt yayın yapma imkanı da tanıyor üstelik tüm bunları oyun içerisinden yapıyorsunuz.age of empires afrika krallıkları copy

Şu an için %20 indirimde olan ve 9 kasıma kadar devam edecek olan indirim ile birlikte age of empires 2 the african kingdoms dlc fiyatı 14.40 tl olarak belirlenmiş. DLC nin gerçek fiyatı ise 18 TL. Eğer age of empries 2 oyununa sahip değilseniz ve almak isterseniz steam üzerinden edinebilirsiniz. %80 indirim ile satışta olan age of empires 2 oyunu 6.20 TL olarak oyun severlere sunulmuş durumda. İndirimin bitişi ile birlikte oyun 31 TL olarak yoluna devam edecek.

Tags: #age of empires 2 #age of empires 2 hd #the african kingdoms #the african kingdoms fiyat #twitch

author
Author: 
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade:warband ps4 çıkış tarihi netleşti
Mount & Blade çıkış tarihi netleşti Bir
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
CO:GO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu
Arjantin’de düzenlenen Cs:GO dünya Şampiyonasında rakiplerini bir
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Watch Dogs 2 ‘den yeni haberler geldi
Ubisoft’un geliştiriciliğini üstlenmiş olduğu Watch Dogs 2
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Resident Evil 7: Biohazard Sistem Gereksinimleri
Yapımcılığını Capcom isimli firmanın üstlenmiş olduğu Resident

Sponsor Reklam

Leave a reply "Age of Empires 2 afrika krallıkları dlc çıktı"

Must read×

Top

jigolositesi