Sponsor Reklam

4.5G Kampanyaları Vodafone, Turkcell, Türk Telekom

In Haberler

4.5G sonunda hizmete giriyor ve aylardır beklediğimiz 4.5G hizmetine soınunda kavuşuyoruz. Mobil olarak süper hızlara ulaşabileceğimiz internet teknolojisine kavuşmaya saatler kaldı ve bununla ilgili operatörler de çalışmalarına hız kazandırdı. Bu yazımızda sizlere 4.5G turkcell kampanya ve tarifeleri, 4.5G Vodafone kampanya ve tarifeleri, 4.5G türk telekom kampanya ve tarifeleri hakkında detaylı bilgiler vereceğim. Şimdi operatörlerin bizler için hazırlamış olduğu bu tarifelere bir bakalım.

Uzun bir süredir ha gelecek ha geldi derken sonunda gelen 4.5G teknolojisinin tam olarak işleme girmesi için saatler kaldı. Aramızda bulunan bazı takipçilerimiz 4.5G teknolojisini kullanmak için gerekli olan tüm hazırlıklarını tamamlamış durumdalar ve 1 Nisan tarihinden sonra bu hizmeti kullanmaya başlayacakken bazı takipçilerimiz ise daha kullanıp kullanmayacaklarına karar vermiş değiller. 4.5G ile alakalı olarak en çok bahsi geçen konulardan bir tanesi bu teknolojinin bize sunacağı hız ve kullandığımız operatörün bu hizmeti bize sağlamak için talep edeceği ücret geliyor.

Operatörlerin bizlere sunmuş olduğu 4.5G kampanyaları ve teklifleri ile alakalı detaylı tabloyu yazının altında bulabileceksiniz. Yapılan denemeler neticesinde bir operatörün 4.5G hız testini gerçekleştiren kullanıcılar bu adeta şoke oldular ve hız testlerinde 335 Mbps indirme hızına 49 Mbps gönderme hızına eriştiler. Örnek vermek gerekirse bizler evde genel olarak 16 Mbps indirme hızına sahip olan bir hizmet kullanmaktayız. Neyse konumuza dönelim. Öncelikle 4.5G ile uyumlu bir telefona sahip olup olmadığınızı 4.5G Destekli Telefon Listesi linkine bakarak öğrenebilirsiniz. Daha önce yayınlamış olduğumuz bu yazımızda hangi telefonların bu hizmeti destekleyeceğine dair güzel bir liste hazırlamıştık. Eğer 4.5G destekleyen bir telefonunuz varsa o zaman Sim kartınızı hemen değiştirmelisiniz. Ücretsiz olarak bağlı bulunduğunuz operatörün mağazalarına giderek 4.5G uyumlu sim karta sahip olabilirsiniz. Şimdi sıra geldi operatörlerin bizlere sunacağı kampanyalara ve tarifelere.

4.5G Tarifeleri Vodafone

4.5G tekliflerine ve kampanyalarına Vodafone ile başlıyoruz. Öncelikle Red isimli tarifelerinde 4.5G teklifleri sunmakta olan vodafone bizlere 3 GB ile 15 GB arasında değişen kota seçenekleri ile 5 farklı tarife ile karşımıza çıkıyor. Red XS başlangıç tarifesinde ise 3 GB kotalı bir hizmetin yanında 1000 Dakika konuşma süresi ile birlikte 1000 kısa mesaj hizmeti sunmakta bunu kontratlı olarak alırsanız aylık ücretiniz 49TL olarak belirlenirken kontratsız bir şekilde alırsanız 60 TL gibi bir ücret ödemek durumunda kalıyorsunuz. Vodafone tarafından bizlere sunulan en yüksek ücretli ve en yüksek kotalı paket ise 15 GB internet kotasına, 10.000 dakika konuşma süresi ve 10.000 kısa mesaj olarak bizlere sunulan RED Elite paketi. Bu pakete kontratlı olarak 159 TL öderken kontratsız olarak 170 TL ücret ödüyorsunuz. Aynı zamanda Vodafone tarafından sunulan 4.5G hizmetinin bulunduğu Red tarifeleri içerisinde bulunan paketler arasında Vodafone TV, Spotify Premium ve süper lig taraftar paketi de bulunmakta. Diğer vodafone 4.5 G tarifelerini merak ediyorsanız aşağıda bulunan tabloya göz atınız.

4.5G Tarifeleri Vodafone

4.5G Tarifeleri Turkcell

Sırada ki operatörümüz ise turkcell. 4.5G üzerine birçok adım atmış olan operatör aynı zamanda birçok farklı kampanya ile de karşımızda. 4.5G ye yönelik bir çok çalışma yapan turkcell 31 mart’a kadar 4.5G uyumlu sim kartlarını alan kullanıcılara 4.5 GB ücretsiz mobil internette sunmakta. Aynı zamanda türkcell tarafından paylaşılan bilgilere göre 4.5G’ye geçmiş olan kullanıcıların mevcut kotalarının ilk 3 ay normal kotalarının 2 katına çıkarılacağı belirtildi. 3 ayın sonrasında ise kullanıcılarını büyük sürprizlerin beklediği de turkcell tarafından aktarılan bilgiler arasında yer alıyor. Turkcell de 2 GB ile 50 GB arasında 4.5G tarifeleri bulunmakta. En düşük ücrete sahip olan tarifesi ise 2 GB mobil internete sahip olan ve 500 dakikalık konuşma paketi bulunan tarifesi bu tarifeyi alırsanız 39 TL gibi bir ücret ödemeniz gerecek. Daha yüksek kota ile 4.5G deneyimi yaşamak istiyorsanız eğer o zaman 50GB kotalı olan 1000 dakikalık konuşma paketi bulunan tarifeyi satın almanız gerekmekte bu tarifenin ücreti de 149 TL olarak belirlenmiş. Aşağıda bulunan görseli inceleyerek Türkcell 4.5 Kampanyaları ve tarifelerine ulaşabilirsiniz.

4.5G Tarifeleri türkcell

4.5G Tarifeleri Türk Telekom

Son olarak avea yani yeni ismi ile türk telekom’un 4.5G kampanyalarına göz atalım. Türk Telekom’un kullanıcılarına sunmuş olduğu 4.5G uyumlu datası bol tarifeler ismini verdiği bir tarifesi bulunmakta. 3GB ile 15GB arasında değişen kota seçenekleri ile kullanıcılarına hizmet veriyor. Avea yani türk telekom’un en uygun 4.5G kampanyası ise 3GB kotaya sahip olan 4.5G mobil internet paketi ile birlikte 1000 dakika ve 1000 kısa mesaj barındıran paketi. Bu pakete sözleşmeli olarak ödeyeceğiniz tutar 35 TL sözleşmesiz olarak ödeyeceğiniz tutar ise 45 TL olarak belirlenmiş. 15 GB kotaya sahip paketinde ise 5000 dakika konuşma paketi bulunuyor ve sınırız sms özelliği bulunuyor bu pakete ödeyeceğiniz tutar ise sözleşmeli olarak 89TL sözleşme yapmaz iseniz ödeyeceğiniz tutar 119TL olarak belirlenmiş. Aynı zamanda 4.5G uyumlu sim kart kullanmaya başlayan abonelerine de 1 ay geçerli olacak olan 1 GB ücretsiz internet hediye ediyor. Türk telekom’un 4.5G kampanya ve tarifelerine aşağıdaki tablodan göz atabilirsiniz.

4.5G Tarifeleri türk telekom

 

Tags: #4.5g #4.5g tarifeleri #türk Telekom 4.5g kampanya #turkcell 4.5g kampanya #Vodafone 4.5g kampanya

author
Author: 
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi Cumhurbaşkanı
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD tarafından bugün yaptığı açıklama da iş
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Teknoloji dünyasında her markaya yer var ancak
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
Apple’ın geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlik ile birlikte

Sponsor Reklam

Leave a reply "4.5G Kampanyaları Vodafone, Turkcell, Türk Telekom"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi