Sponsor Reklam

3 Aylık Spotify Premium Sadece 1TL

In Haberler

Son zamanların en fazla kullanılan online müzik servisi spotify, yeni yıl kampanyası ile karşımızda. Günümüzde artık CDler ve kasetler yerini online müzik servislerine bırakmış durumda. Artık albümler müzik marketlerde çıktığı anda diğer online servislerde de yayınlanıyor. Müzik marketlerde de albümler bulunsada yine de kullanıcılar online platformları tercih ediyorlar. Her an yanlarında olduğundan dolayı insanlar online ortamlardan müzik dinlemeyi daha çok seviyor. Bununla birlikte spotify isimli müzik servisine sadece ayda 10 TL ücret ödeyerek bu zamana kadar çıkmış bütün albümlere anında erişebiliyorsunuz. Çok geniş bir yelpaze ile hizmet veren spotify bir çok yerde olduğu gibi yılbaşı indirimleri ile son yıllarda çeşitli kampanyalar hazırlamaya başladı. Uygulama çıktıktan kısa bir zaman sonra hızla diğer servisleri geri de bırakmayı başardı. En çok kullanıcıya sahip çevrimiçi müzik uygulaması olmayı başaran bu başarısını kullanıcılarına çeşitli hizmetler sunarak kutlamayı da ihmal etmiyor.

Spotify ücretsiz olarak da kullanılabilen bir uygulama fakat ücretsiz kullanımlarda şarkı aralarında çeşitli reklamlar çıkabiliyor bunun yanında eger telefondan dinliyorsanız sıralı dinleme özelliği mevcut değil kendisi karışık çalıyor. Spotify premiumda ise tüm bunlar ortadan kalkıyor ve ekstradan da seçtiğiniz parçaları telefonunuza indirerek bunları çevrimdışı olduğunuz zaman bile dinlemenize olanak tanıyor. Ayda sadece 10 TL ödeyerek sahip olabildiğiniz spotify Premium ile bu özellikleri kullanırken artık yılbaşı kampanyası sayesinde 3 aylık 0.99 TL ödeyerek spotify Premium hizmetine geçiş yapabileceksiniz. Sadece 1 TL vererek dilediğiniz şarkıları çevrimdışıyken bile dinleme özelliğine erişebileceksiniz üstelik telefonunuza inen şarkılar korsan değil tamamen lisanslı bir şekilde inecek.

Spotify Premium servisine sadece 0.99 TL ödeyerek sahip olabileceksiniz üstelik bu servisi 3 ay boyunca kullanabileceğiniz gibi servis hesabınıza yüklendiğinden dolayı sadece telefondan değil bilgisayardaki uygulamasını da kullanıyorsanız aynı üyelik ile bilgisayarınızdan da müziklerinize erişebileceksiniz. Bu harika kampanya 2 ocak 2016 tarihine kadar geçerli olacak. Elinizi çabuk tutarak kampanya bitmeden sizde 0.99 TL ödeyerek Spotify Premium hizmeti satın alabilirsiniz.

2 ocak 2016 tarihine kadar sürecek bu kampanyaya katılabilirsiniz. Fakat bir uyarı yapmakta fayda var eğer spotify Premium hizmetini sürekli kullanmak istemiyor sadece bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız 3 ay dolmadan spotify Premium servisi üyeliğinizi iptal etmeniz gerekecek. Spotify Premium servisini satın alırken 0.99 TL ödeyebilmeniz için spotify sizden kart bilgilerinizi isteyecek bunları girdikten sonra ödeme çekilecek fakat 3 ayın sonunda üyeliğe devam etmeyeceğinizi belirtmezseniz spotify sizden 10 TL olarak ödeme çekecek ve karşılığında 1 ay spotify Premium servisi satın almış olacaksınız. Bu nedenle eğer devam etmeyecekseniz 3 ay dolmadan üyeliği iptal etmeyi unutmayın.spotify premium nasıl

Spotify Premium yılbaşı kampanyasına nasıl katılabilirim?

Spotify Premium servisi satın almak istiyorsanız bilgisayarınızdan, telefon veya tabletinizden uygulamaya girerek kenarında köşesinde bulunan Premium ol a tıklıyorsunuz hepsi bu kadar ardından yönlendirmeleri takip ederek kredi kartı bilgilerinizi giriyor ve satın alma işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Tekrar hatırlatalım eğer Premium olarak devam etmeyi düşünmüyorsanız 3 ay dolmadan bu hizmeti iptal etmelisiniz.

Tags: #spotify 1 tl #spotify premium #spotify premium nasıl alırım #spotify ücretsiz #spotify yılbaşı kampanyası

author
Author: 
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi
Google Drive ve Dropbox’a Erişim Engellendi Cumhurbaşkanı
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD, 7. nesil AMD Pro işlemcileri Duyurdu
AMD tarafından bugün yaptığı açıklama da iş
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Aynı Gün Arçelik Servis Hizmeti Burada!
Teknoloji dünyasında her markaya yer var ancak
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Türkiye Çıkış Tarihi
Apple’ın geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlik ile birlikte

Sponsor Reklam

Leave a reply "3 Aylık Spotify Premium Sadece 1TL"

Must read×

Top

dogalgaz tesisat

jigolositesi